Homey

שכירות ארוכת טווח

מודל המגורים המוביל בעולם המערבי מגיע לישראל עם אפשרות לדרך חיים חדשה: מגורים בשכירות לטווח ארוך, בדירה חדשה, מעוצבת ואיכותית, עם חוויה קהילתית פעילה, ועם ביטחון מלא וודאות מלאים – כל מה שצריך כדי שבאמת אפשר יהיה להרגיש בבית.

איך זה עובד?

מודל המגורים המוביל בעולם המערבי מגיע לישראל עם אפשרות לדרך חיים חדשה: מגורים בשכירות לטווח ארוך, בדירה חדשה, מעוצבת ואיכותית, עם חוויה קהילתית פעילה, ועם ביטחון מלא וודאות מלאים – כל מה שצריך כדי שבאמת אפשר יהיה להרגיש בבית.

למי זה מתאים?

לכל מי שרוצה להנות מאיכות חיים גבוהה לטווח ארוך: אנשים שרוצים להנות מסביבה ביתית המותאמת בדיוק עבורם, בלי להצטרך לגייס הון עצמי. משפחות שרוצות לגדל ילדים בדירה חדשה ובסביבה קהילתית מתקדמת, מבלי להשתעבד למשכנתא והלוואות. בעלי דירות שרוצים לשפר או לשנות את סביבת חייהם, בלי לבצע עסקת מכירה וקנייה חדשה.

אז מה לא כלול בעסקה?

אין משכנתא, אין הלוואות חונקות, אין בעל בית שיכול להחליט בכל רגע לשנות את התנאים או לסיים את החוזה. מה כן כלול? כל מה שיאפשר לכם להרגיש בבית. אתם מקבלים בדיוק את הדירה החדשה שרציתם, לעשר שנים, בביטחון מלא, עם חוזה מפוקח, ניהול איכותי, והכי חשוב – הגב האיתן של חברת פרשקובסקי – חברה בורסאית נסחרת, עם פורטפוליו עשיר, שנמצאת בצמיחה מתמדת. האחריות של פרשקובסקי היא ללא פשרות לאיכות בניה גבוהה ולשביעות הרצון של לקוחותיה.
בלי לגרד את
ההון העצמי
כשיש הסכם ומחיר ידוע
מראש ל 10- שנים
כשהדירה חדשה
מהניילונים​
כשיש מי שדואג
לכם 24/7​
שיש מאה אחוז
ודאות וביטחון​
עם הגב והביטחון
של פרשקובסקי​
נגן וידאו

נווה דורון החדשה – המרכז החדש של גוש דן

בין מרחבים ושדות ירוקים, צמוד לבאר יעקב ולנווה דורון, מקימה פרשקובסקי את שכונת המגורים החדשה של גוש דן – נווה דורון החדשה. השכונה ממוקמת בצד המערבי של רמלה, מתוכננת כמתחם 'עירוב שימושים' הכולל כ-4,000 יחידות דיור למגורים והשכרה, שטחי מסחר ותעסוקה, מבני ציבור, מוסדות חינוך וקהילה, בתי ספר, גני ילדים, מתנ"ס ומתחמי ספורט. בשכונה מתוכננים שבילי הולכי רגל ורוכבי אופניים, שדרות עצים, ספסלי רחוב, ריאות ירוקות, פארק גדול ועוד.

פרשקובסקי בונה בנווה דורון החדשה 24 בניינים ו-1,800 יחידות דיור מגוונות בנות 3,4,5,6 חד' דירות גן ופנטהאוזים. כחלק מהשכונה, מציעה קבוצת פרשקובסקי את HOMEY – שכירות ארוכת טווח בשלושה בניינים עם 241 יח"ד, מתוכן 25% בשכ"ד מופחת לזכאים וכ-4,200 מ"ר משרדים ומסחר.

הדירות מתוכננות עד לאחרון הפרטים, נבנות בסטנדרטים הגבוהים של החברה וכוללות מרפסות מרווחות. הפרויקט כולל קומות מסחר ותעסוקה, משרדים ומועדון דיירים המציע שפע חוויות למשפחות ויחידים.  

זמן בנסיעה מפרויקט HOMEY נווה דורון:
אל נס ציונה, כ-5 דקות.
אל באר יעקוב, כ-3 דקות.
אל כביש 6, כ-7 דקות.
אל ראשון לציון, כ-10 דקות.

זמן בנסיעה

אימג מכונית

לנס ציונה
כ-5 דקות

לבאר יעקוב
כ-3 דקות

לכביש 6
כ-7 דקות

לראשון לציון
כ-10 דקות

כלל השוכרים בפרויקט ייהנו מהדברים הבאים

אימג בוצע
הסכם שכירות ארוך טווח בדירה חדשה שכירות בטוחה, איכותית ובמחיר הוגן
אימג בוצע
רמת שירות ותחזוקה גבוהה ע"י חברת ניהול שתנהל את תחזוקת הבניינים
אימג בוצע
תכנון אורבני המשלב מסחר בקומת הקרקע
אימג בוצע
סטנדרט בניה גבוה כיאה לסטנדרטים הגבוהים של פרשקובסקי
אימג בוצע
ללא דמי תיווך
אימג בוצע
הסכם שכירות "שקוף"
אימג בוצע
חיי קהילה עשירים
0
דירות

מתוכן

0
דירות במחיר מופחת
3-6

חדרים ופנטהאוזים

0
בניינים חדשים
0
שנים של שכירות ארוכת טווח

שכירות לטווח ארוך עד 10 שנים בשני מסלולים אופציונליים

השכרה לשוק חופשי

תקופה ראשונה ל – 5 שנים ועוד תקופת אופציה ל-5 שנים נוספות, סה"כ 10 שנים.

השכרה בשכ"ד מפוקח לזכאים

תקופה ראשונה ל – 3 שנים ועוד שתי תקופות אופציה ל – 3 שנים ו – 4 שנים.
*למרות האמור ישנן נקודות יציאה מהשכירות כמפורט בדוגמת ההסכם.

אודות היזם - פרשקובסקי

הכל החל בשנות ה-80, כשארנון ועדנה פרשקובסקי, זוג חקלאים, החליטו לפנות לעסקי הבניה ובחרו כפרויקט ראשון מרכז מסחרי בשטח של 250 מטר בדימונה. החברה המשפחתית הקטנה סללה את דרכה לאורך השנים, כשהילדים מצטרפים כולם לחזון ולעשייה. בשנת 2006, כשהחברה יצאה להנפקה בבורסה, ההורים בחרו בצעד לא מובן מאליו ומסרו את המושכות לילדים. 

עם השנים הקבוצה התפתחה, התבססה, צמחה לעולמות חדשים – והפכה לאחד הארגונים המובילים בתחום הנדל"ן בישראל. בשנים האחרונות החברה מסרה ובנתה אלפי יחידות דיור ומאות אלפי מטרים של מסחר ומשרדים. היום פרשקובסקי היא חברה בורסאית מובילה הנסחרת במדד תל אביב 90 בשווי של למעלה מ-3 מיליארד ש"ח.

יחד עם זאת, בניגוד לחברות אחרות, היא תמיד נשארה משפחה: משפחה מלוכדת שהיא סמל לערכים של יושרה, חברות ונאמנות. היום, פרשקובסקי היא שלם הגדול מסך חלקיו – חברה חדשנית וצומחת, ששומרת באדיקות על הדרך שהביאה אותה הלום: הצניעות, הכנות, המחויבות להבטיח רק את מה שנוכל לספק, והכי חשוב: הדיאלוג בגובה העיניים עם הרוכשים שלנו. מבחינתנו, כל דייר הוא שותף לדרך – חלק מהמשפחה.

נגן וידאו